Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Juniorská liga 2018 FT Fishing Cup
LRU přívlač        
               
               
Pořadí Body celkem Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz Počet bodovaných výsledků (započítává se 10 nejlepších)
1. 125,0 Nový Jan 2000 Tábor Jihočeský 8
2. 124,0 Bílý Samuel 2003 Rakovník Středočeský 8
3. 114,0 Slavík Matěj 2003 Choceň Východočeský 9
4. 111,0 Mareš Michal 2001 Plzeň 1 Západočeský 7
5. 92,0 Truhlářová Daniela 2003 Vlašim Středočeský 8
6. 84,0 Gigal Martin 2002 Tábor Jihočeský 8
7. 78,0 Ráža Filip 2001 Plzeň 1 Západočeský 7
8. 78,0 Záleský Jakub 2001 Vodňany Jihočeský 8
9. 75,0 Musil Filip 2000 Tábor Jihočeský 7
10. 69,0 Pešková Nikola 2004 Tábor Jihočeský 6
11. 64,0 Kolda Jakub 2003 Plzeň 1 Západočeský 7
12. 63,0 Fišer Jan 2003 Rakovník Středočeský 7
13. 59,0 Hypš Jan 1999 Uhříněves Středočeský 4
14. 58,0 Franče Pavel 2008 Křivoklát Středočeský 7
15. 58,0 Vorel Aleš 2008 Rakovník Středočeský 7
16. 54,0 Šedivý Vojtěch 2006 Mladá Boleslav Středočeský 6
17. 53,0 Kuželka Vojtěch 2009 Tábor Jihočeský 6
18. 52,0 Pružina Lukáš 2005 Uhříněves Středočeský 7
19. 50,0 Zikán Tomáš 2001 Hořovice Středočeský 4
20. 50,0 Blažek Adam 2002 Tábor Jihočeský 8
21. 45,0 Nousek Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský 6
22. 38,0 Linhart Jan 2002 Mladá Boleslav Středočeský 5
23. 36,0 Pokorný Martin 2006 Rakovník Středočeský 4
24. 33,0 Pěchouček Jiří 2006 Rakovník Středočeský 5
25. 32,0 Hanko Jáchym 2005 Rakovník Středočeský 6
26. 31,0 Havlíčková Dominika 2007 Tábor Jihočeský 3
27. 26,0 Beneš Adam 2004 Mladá Boleslav Středočeský 2
28. 26,0 Netrval Marek 2003 České Budějovice 2 Jihočeský 3
29. 24,0 Coufal Pavel 2001 Načeradec Středočeský 2
30. 23,0 Lukeš Jan 2009 Rakovník Středočeský 3
31. 22,0 Cimburek Tobiáš 2003 Mladá Boleslav Středočeský 2
32. 21,0 Silvethorn Matyáš 2005 Tábor Jihočeský 3
33. 18,0 Nová Daniela 1999 Tábor Jihočeský 2
34. 15,0 Fric Adam 2003 Rakovník Středočeský 5
35. 15,0 Hlaváč Marek 2012 Mladá Boleslav Středočeský 1
36. 13,0 Vychytil Prokop 2003 Choceň Východočeský 1
37. 11,0 Vyskočil Michal 2006 Planá nad Lužnicí Jihočeský 1
38. 11,0 Svoboda Jakub 2004 Poděbrady Středočeský 1
39. 11,0 Vinš Jakub 2008 Rakovník Středočeský 1
40. 11,0 Holý Josef 2008 Tábor Jihočeský 2
41. 10,0 Gigal Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský 2
42. 9,0 Strnad Vít 2007 Rakovník Středočeský 1
46. 9,0 Řezáč Tomáš 2007 Mladá Boleslav Středočeský 1
43. 8,0 Jirkovský Jan 2005 Rakovník Středočeský 2
44. 6,0 Průša Roman 2001 Vlašim Středočeský 3
45. 5,0 Pšenička Josef 2008 Rakovník Středočeský 1
47. 5,0 Helcl Jaroslav 2004 Rakovník Středočeský 1
48. 5,0 Chaloupka Daniel 2011 Čakovice Praha 1
49. 5,0 Cihlář Jakub 2005 Planá nad Lužnicí Jihočeský 1
50. 3,0 Hejda Filip 2004 Rakovník Středočeský 1
51. 3,0 Chromčák Jiří 2005 Mimoň Středočeský 1
52. 2,0 Semrád Jakub 2005 Kloužovice Jihočeský 1
53. 1,0 Kolda Adam 2003 Plzeň 1 Západočeský 1
54. 0,0 Beneš Denis 2008 Tábor Jihočeský 0
54. 0,0 Cimbůrek David 2010 Benešov Středočeský 0
54. 0,0 Cimbůrek František 2006 Benešov Středočeský 0
54. 0,0 Holejšovský Tomáš 2007 Čechtice Středočeský 0
54. 0,0 Khýn Hubert 2006 Kloužovice Jihočeský 0
54. 0,0 Koki Miroslav 2006 Kloužovice Jihočeský 0
54. 0,0 Kratochvíl Jan Dorian 2001 Čakovice Praha 0
54. 0,0 Kubešová Denisa 2005 Vlašim Středočeský 0
54. 0,0 Loupová Antonie 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Marek Vít 2006 Vlašim Středočeský 0
54. 0,0 Marek Vojtěch 2003 Vlašim Středočeský 0
54. 0,0 Prokop Jan 2009 Jeníkov Středočeský 0
54. 0,0 Prokopová Veronika 2009 Jeníkov Středočeský 0
54. 0,0 Sládek David 2001 Choceň Východočeský 0
54. 0,0 Svoboda Václav 2007 Planá nad Lužnicí Jihočeský 0
54. 0,0 Urban Jakub 2011 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Vokáč Šimon 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Vokáč Štěpán 2005 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Bůžek Martin 2008 Bakov nad Jizerou Středočeský 0
54. 0,0 Kopecký Alexandr 2010 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Grešl Nikolas 2007 Mimoň Středočeský 0
54. 0,0 Jelínek Jan 2004 Děčín Severočeský 0
54. 0,0 Cinkejs Matouš 2012 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Cinkejs Štěpán 2008 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Pechan Pavel 2005 Praha 5 - Velká Chuchle Praha 0
54. 0,0 Horák Václav 2009 Choltice Východočeský 0
54. 0,0 Hradečná Amálie 2003 Braník Praha 0
54. 0,0 Pintner Matouš 2007 Pardubice Východočeský 0
54. 0,0 Pavlíček Patrik 2007 Rakovník Středočeský 0
54. 0,0 Franče Petr 2012 Křivoklát Středočeský 0
54. 0,0 Malý Radek 2008 Sedlčany Středočeský 0
54. 0,0 Hlaváčová Markéta 2016 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Suchý  Denis 2011 Dobrá Voda u Hořic Východočeský 0
54. 0,0 Novák Marcel 2003 Mimoň Středočeský 0
54. 0,0 Pakandl Dominik 2008 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Šedivý Ondřej 2011 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Šmída Vojtěch 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Tůma Ondřej 2008 Mnichovo Hradiště Středočeský 0
54. 0,0 Tůma Matěj 2011 Mnichovo Hradiště Středočeský 0
54. 0,0 Vítek Václav 2004 Mimoň Středočeský 0
54. 0,0 Vlček Lukáš 2004 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Volprecht Tadeáš 2009 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Volprechtová Stela 2012 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Zapadlo Ondřej 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Ziegelheim Jan 2009 Mladá Boleslav Středočeský 0
54. 0,0 Ziegelheim Jiří 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0

 

TOPlist