Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Juniorská liga 2017 - konečné pořadí    
LRU přívlač      
               
               
Pořadí Body celkem Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz Počet bodovaných výsledků (započítává se 12 nejlepších)
1. 119,0 Zikán Tomáš 2001 Hořovice Středočeský 11
2. 118,0 Slavík Matěj 2003 Choceň Východočeský 12
3. 114,0 Nový Jan 2000 Tábor Jihočeský 10
4. 82,0 Musil Filip 2000 Tábor Jihočeský 10
5. 79,0 Blažek Adam 2002 Tábor Jihočeský 8
6. 77,0 Marek Vojtěch 2003 Vlašim Středočeský 8
7. 73,0 Kratochvíl Jan Dorian 2001 Čakovice Praha 10
8. 71,0 Záleský Jakub 2001 Vodňany Jihočeský 8
9. 67,0 Mareš Michal 2001 Plzeň 1 Západočeský 9
10. 61,0 Vorel Aleš 2008 Rakovník Středočeský 7
11. 55,0 Netrval Marek 2003 České Budějovice 2 Jihočeský 6
12. 48,0 Truhlářová Daniela 2003 Vlašim Středočeský 7
12. 48,0 Šedivý Vojtěch 2006 Mladá Boleslav Středočeský 8
14. 46,0 Bílý Samuel 2003 Rakovník Středočeský 7
15. 45,0 Gigal Martin 2002 Tábor Jihočeský 6
16. 35,0 Urban Jakub 2011 Mladá Boleslav Středočeský 3
17. 31,0 Nousek Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský 5
18. 31,0 Franče Pavel 2008 Křivoklát Středočeský 5
19. 26,0 Fišer Jan 2003 Rakovník Středočeský 3
20. 25,0 Sládek David 2001 Choceň Východočeský 4
21. 22,0 Šoltysová Denisa 2002 Beroun Středočeský 3
22. 20,0 Cimburek Jakub 2003 Mladá Boleslav Středočeský 2
23. 16,0 Gigal Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský 2
23. 16,0 Pěchouček Jiří 2006 Rakovník Středočeský 4
23. 16,0 Řezáč Tomáš 2007 Mladá Boleslav Středočeský 2
23. 16,0 Kokoška Jindřich 2008 Plzeň 1 Západočeský 1
27. 15,0 Fric Adam 2003 Rakovník Středočeský 4
27. 15,0 Lukeš Jan 2009 Rakovník Středočeský 3
27. 15,0 Vokáč Šimon 2007 Mladá Boleslav Středočeský 1
30. 14,0 Hypš Jan 1999 Praha 8 Praha 4
30. 14,0 Nová Daniela 1999 Tábor Jihočeský 3
30. 14,0 Ráža Filip 2001 Plzeň 1 Západočeský 5
33. 13,0 Linhart Jan 2002 Mladá Boleslav Středočeský 3
33. 13,0 Průša Roman 2001 Vlašim Středočeský 3
35. 10,0 Vychytil Prokop 2003 Choceň Východočeský 3
36. 9,0 Hanko Jáchym 2005 Rakovník Středočeský 5
37. 8,0 Chlubna David 2003 Mimoň Středočeský 1
38. 6,0 Kovář Jan 2008 Kladruby Středočeský 1
39. 5,0 Jirkovský Jan 2005 Rakovník Středočeský 2
40. 4,0 Prokopová Veronika 2009 Jeníkov Středočeský 1
40. 4,0 Pešková Nikola 2004 Tábor Jihočeský 2
42. 2,0 Feik Adam 2005 Tábor Jihočeský 1
42. 2,0 Prokop Jan 2009 Jeníkov Středočeský 1
44. 1,0 Exner Ondřej 2002 Zbraslav Praha 1
44. 1,0 Mital Daniel 2001 Dolany Středočeský 1
46. 0,0 Beneš Denis 2008 Tábor Jihočeský 0
46. 0,0 Beneš Adam 2004 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Bohuněk Jan 2001 Praha Praha 0
46. 0,0 Bohuněk Jiří 2008 Praha Praha 0
46. 0,0 Březina Richard 2008 Sedlčany Středočeský 0
46. 0,0 Cimburek Tobiáš 2003 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Cimbůrek David 2010 Benešov Středočeský 0
46. 0,0 Cimbůrek František 2006 Benešov Středočeský 0
46. 0,0 Cinkejs Štěpán 2008 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Cinkejs Matouš 2012 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Čapek Tomáš 2010 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Čihák Jan 2006 Tábor Jihočeský 0
46. 0,0 Franz Martin 2003 Vláčecí klub Chabařovice Severočeský 0
46. 0,0 Hájek Matouš 2010 Soutice Středočeský 0
46. 0,0 Hájková Elen 2007 Soutice Středočeský 0
46. 0,0 Hejda Filip 2004 Rakovník Středočeský 0
46. 0,0 Hladík Vladimír 2003 Kloužovice Jihočeský 0
46. 0,0 Hlaváč Marek 2012 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Holejšovský Tomáš 2007 Čechtice Středočeský 0
46. 0,0 Chromčák Jiří 2005 Mimoň Středočeský 0
46. 0,0 Kadleček Lukáš 2006 Vlašim Středočeský 0
46. 0,0 Kettner Petr 2005 Mělník Středočeský 0
46. 0,0 Kocáb Jakub 2001 Praha 9 - Újezd nad Lesy Praha 0
46. 0,0 Loupová Antonie 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Macháčková Adéla 2005 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Marek Vít 2006 Vlašim Středočeský 0
46. 0,0 Mokrý Jiří 2008 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Mynář Jan 2002 Praha 9 - Újezd nad Lesy Praha 0
46. 0,0 Nikl Vojtěch 2001 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Novák Marcel 2003 Mimoň Středočeský 0
46. 0,0 Pakandl Dominik 2008 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Podsedník Ondřej 2005 Opařany Jihočeský 0
46. 0,0 Pokorný Martin 2006 Rakovník Středočeský 0
46. 0,0 Pšenička Josef 2008 Rakovník Středočeský 0
46. 0,0 Střešinka Jakub 2005 Praha 5 Praha 0
46. 0,0 Svejkovský Jakub 2004 Tábor Jihočeský 0
46. 0,0 Svoboda Tomáš 2006 Stráž pod Ralskem Středočeský 0
46. 0,0 Šedivý Ondřej 2011 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Šmíd Jakub 2011 Světlá nad Sázavou Praha 0
46. 0,0 Šolc Daniel 2008 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Ulrych Jakub 2006 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Vaněk Daniel 2003 Kloužovice Jihočeský 0
46. 0,0 Vavřík Adam 2005 Soběslav Jihočeský 0
46. 0,0 Vavřík Gabriel 2009 Soběslav Jihočeský 0
46. 0,0 Vítek Václav 2004 Mimoň Středočeský 0
46. 0,0 Vítková Anna 2006 Mimoň Středočeský 0
46. 0,0 Vlášek Jan 2008 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Vokáč Štěpán 2005 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Vokál Pavel 1999 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Volprecht Tadeáš 2009 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Volprechtová Stela 2012 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Vrbatová Aneta 2005 Český Šternberk Středočeský 0
46. 0,0 Zapadlo Ondřej 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Ziegelheim Jan 2009 Mladá Boleslav Středočeský 0
46. 0,0 Ziegelheim Jiří 2007 Mladá Boleslav Středočeský 0

 

TOPlist