Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Konečný žebříček LRU přívlač 2018 - Česká republika
Kategorie U18    
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 132,0 Slavík Matěj 2003 Choceň Východočeský
2. 122,0 Bílý Samuel 2003 Rakovník Středočeský
3. 111,0 Nový Jan 2000 Tábor Jihočeský
4. 90,0 Mareš Michal 2001 Plzeň 1 Západočeský
5. 86,0 Truhlářová Daniela 2003 Vlašim Středočeský
6. 83,0 Gigal  Martin 2002 Tábor Jihočeský
7. 75,0 Musil Filip 2000 Tábor Jihočeský
8. 65,0 Ráža Filip 2001 Plzeň 1 Západočeský
9. 53,0 Kolda Jakub 2003 Plzeň 1 Západočeský
10. 47,0 Blažek Adam 2002 Tábor Jihočeský
11. 45,0 Hypš Jan 1999 Uhříněves Středočeský
12. 41,0 Fišer Jan 2003 Rakovník Středočeský
13. 39,0 Záleský Jakub 2001 Vodňany Jihočeský
14. 35,0 Nousek Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
14. 35,0 Zikán Tomáš 2001 Hořovice Středočeský
16. 34,0 Fric Adam 2003 Rakovník Středočeský
17. 33,0 Linhart Jan 2002 Mladá Boleslav Středočeský
18. 20,0 Netrval Marek 2003 České Budějovice 2 Jihočeský
19. 19,0 Průša Roman 2001 Vlašim Středočeský
20. 18,0 Nová Daniela 1999 Jistebnice Jihočeský
21. 17,0 Coufal Pavel 2001 Načeradec Středočeský
22. 15,0 Hradečná Amálie 2003 Praha 5 - Braník Praha
23. 14,0 Cimburek Tobiáš 2003 Mladá Boleslav Středočeský
24. 9,0 Vychytil Prokop 2003 Choceň Východočeský
25. 8,0 Gigal  Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
26. 3,0 Marek Vojtěch 2003 Vlašim Středočeský
26. 3,0 Novák Marcel 2003 Mimoň Středočeský
28. 2,0 Anders Jan 2001 Křenovice MRS
29. 1,0 Sládek David 2001 Choceň Východočeský
29. 1,0 Cimburek Tobiáš 2003 Mladá Boleslav Středočeský
             

 

Konečný žebříček LRU přívlač 2017 - Česká republika
Kategorie U18    
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 167,0 Nový Jan 2000 Tábor Jihočeský
2. 165,0 Zikán Tomáš 2001 Hořovice Středočeský
3. 132,0 Blažek Adam 2002 Tábor Jihočeský
4. 127,0 Kratochvíl Jan Dorian 2001 Čakovice Praha
5. 111,0 Musil Filip 2000 Tábor Jihočeský
6. 109,0 Mareš Michal 2001 Plzeň 1 Západočeský
7. 93,0 Záleský Jakub 2001 Vodňany Jihočeský
8. 69,7 Ráža Filip 2001 Plzeň 1 Západočeský
9. 66,5 Nousek Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
10. 66,0 Hypš Jan 1999 Praha 8 Praha
11. 64,0 Gigal  Martin 2002 Tábor Jihočeský
12. 63,5 Sládek David 2001 Choceň Východočeský
13. 47,7 Šoltysová Denisa 2002 Beroun Středočeský
14. 34,0 Linhart Jan 2002 Mladá Boleslav Středočeský
15. 33,5 Gigal  Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
16. 30,0 Průša Roman 2001 Vlašim Středočeský
17. 27,5 Nová Daniela 1999 Jistebnice Jihočeský
18. 18,0 Vokál Pavel 1999 Mladá Boleslav Středočeský
19. 16,0 Libjak Jan 2000 Hostivař Praha
20.-21. 12,0 Mital Daniel 2001 Dolany Středočeský
20.-21. 12,0 Nikl Vojtěch 2001 Mladá Boleslav Středočeský
22. 6,0 Bohuněk Jan 2001 Praha Praha
23.-24. 3,5 Kocáb Jakub 2001 Praha 9 - Újezd nad Lesy Praha
23.-24. 3,5 Exner Ondřej 2002 Zbraslav Praha
25. 3,0 Zálešáková Sabina 2002 Velká nad Veličkou MRS
26. 2,7 Mynář Jan 2002 Praha 9 - Újezd nad Lesy Praha
27.-28. 1,0 Anders Jan 2001 Křenovice MRS
27.-28. 1,0 Procházka David 2000 Plaňany Středočeský

 

 

Žebříček LRU přívlač 2016 - Česká republika

Kategorie U18  
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 163 Kratochvíl Jan Dorian 2001 Čakovice Praha
2. 122 Musil Filip 2000 Tábor Jihočeský
3. 120 Nová Daniela 1999 Jistebnice Jihočeský
4. 112 Nový Jan 2000 Tábor Jihočeský
5. 105 Hypš Jan 1999 Praha 8 Praha
6. 90 Zikán Tomáš 2001 Hořovice Středočeský
7. 83 Ráža Filip 2001 Plzeň 1 Západočeský
8. 80 Mareš Michal 2001 Plzeň 1 Západočeský
9. 65 Vavřička Petr 1999 Plzeň 1 Západočeský
10. 55 Augustin Tomáš 2000 Tábor Jihočeský
11. 50 Průša Roman 2001 Planá nad Lužnicí Jihočeský
12. 33 Záleský Jakub 2001 Vodňany Jihočeský
13. 22 Procházka David 2000 Plaňany Středočeský
14. 20 Libjak Jan 2000 Hostivař Praha
15. 18 Novák Jindřich 2001 Kloužovice Jihočeský
16. 16 Vokál Pavel 1999 Mladá Boleslav Středočeský
17. 14 Svoboda Tomáš 1998 Čakovice Praha
18. 8 Písecký Tomáš 2001 Mimoň Středočeský
19. 8 Přikryl Petr 2001 Křenovice MRS
20. 6,3 Zadražil Adam 2000 Kloužovice Jihočeský
21. 2,5 Hladík Ondřej 2000 Kloužovice Jihočeský
22. 2,5 Stejskal Jakub 2001 Kloužovice Jihočeský
23. 2,5 Záboj Daniel 1999 Kloužovice Jihočeský
24. 2 Macků Majk 2001 Hodonín MRS
25. 1 Anders Jan 2001 Křenovice MRS
26. 1 Kubant Petr 2000 Hrušovany u Brna MRS

 

 

Žebříček LRU přívlač 2015
Kategorie U18  
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 167 Nová Daniela 1999 Jistebnice Jihočeský
2. 147 Benda Adam 1998 Hostivař Praha
3. 147 Hypš Jan 1999 Praha 8 Praha
4. 112 Vavřička Petr 1999 Plzeň 1 Západočeský
5. 92 Svoboda Tomáš 1998 Čakovice Praha
6. 82 Jíška Jan 1997 Milevsko Jihočeský
7. 38 Martinů Jaroslav 1998 Choceň Východočeský
8. 25 Machálek Michal     MRS
9. 16 Toman Radek     MRS

 

TOPlist