Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Konečný žebříček LRU přívlač 2018 - Česká republika
Kategorie U14    
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 122,5 Franče Pavel 2008 Křivoklát Středočeský
2. 122,0 Vorel Aleš 2008 Rakovník Středočeský
3. 109,0 Pešková Nikola 2004 Tábor Jihočeský
4. 85,0 Kuželka Vojtěch 2009 Tábor Jihočeský
5. 83,5 Šedivý Vojtěch 2006 Mladá Boleslav Středočeský
6. 72,0 Hanko Jáchym 2005 Rakovník Středočeský
7. 67,0 Pružina Lukáš 2005 Uhříněves Středočeský
8. 66,5 Pěchouček Jiří 2007 Rakovník Středočeský
9. 62,5 Pokorný Martin 2006 Rakovník Středočeský
10. 50,0 Řezáč Tomáš 2007 Mladá Boleslav Středočeský
11. 48,0 Lukeš Jan 2006 Rakovník Středočeský
12. 32,0 Havlíčková Dominika 2007 Tábor Jihočeský
13. 27,0 Pšenička Josef 2008 Rakovník Středočeský
14. 26,3 Hlaváč Marek 2012 Mladá Boleslav Středočeský
15. 26,0 Beneš Adam 2004 Mladá Boleslav Východočeský
16. 24,3 Chaloupka Daniel 2011 Čakovice Praha
17. 21,0 Kolda Adam 2009 Plzeň 1 Západočeský
18. 20,0 Silverthorn Matyáš 2005 Tábor Středočeský
19. 20,0 Holý Josef 2008 Tábor Jihočeský
20. 18,0 Hejda Filip 2004 Rakovník Středočeský
20. 18,0 Chromčák Jiří 2005 Mimoň Středočeský
22. 14,0 Jirkovský Jan 2005 Rakovník Středočeský
22. 14,0 Strnad Vít 2007 Rakovník Středočeský
22. 14,0 Pechan Pavel 2005 Praha 5 - Velká Chuchle Praha
22. 14,0 Vítek Václav 2004 Mimoň Středočeský
26. 12,0 Volprechtová Stela 2012 Mladá Boleslav Středočeský
27. 10,0 Trensinger Daniel 2007 Praha 10 - Hostivař Praha
27. 10,0 Vyskočil Michal 2006 Planá nad Lužnicí Jihočeský
27. 10,0 Horák Václav 2009 Choltice Východočeský
30. 8,0 Cihlář Jakub 2005 Planá nad Lužnicí Jihočeský
31. 6,3 Helcl Jaroslav 2004 Rakovník Středočeský
32. 5,0 Vinš Jakub 2008 Rakovník Středočeský
32. 5,0 Semrád Jakub 2005 Kloužovice Jihočeský
32. 5,0 Svoboda Jakub 2004 Poděbrady Středočeský
35. 4,0 Vokáč Štěpán 2005 Mladá Boleslav Středočeský
36. 3,0 Prokop Jan 2009 Český Šternberk Středočeský
37. 2,0 Beneš Denis 2008 Tábor Jihočeský
37. 2,0 Prokopová Veronika 2009 Český Šternberk Středočeský
39. 1,3 Holejšovský Tomáš 2007 Čechtice Středočeský
39. 1,3 Vokáč Šimon 2007 Mladá Boleslav Středočeský
39. 1,3 Khýn Hubert 2006 Kloužovice Jihočeský
39. 1,3 Svoboda Václav 2007 Planá nad Lužnicí Jihočeský
39. 1,3 Koki Miroslav 2006 Kloužovice Jihočeský
44. 1,0 Bůžek Martin 2008 Bakov nad Jizerou Jihočeský
44. 1,0 Cimbůrek David 2010 Benešov Středočeský
44. 1,0 Cimbůrek František 2006 Benešov Středočeský
44. 1,0 Cinkejs Matouš 2012 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Cinkejs Štěpán 2008 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Franče Petr 2012 Křivoklát Středočeský
44. 1,0 Grešl Nikolas 2007 Mimoň Středočeský
44. 1,0 Hlaváčová Markéta 2016 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Jelínek Jan 2004 Děčín Severočeský
44. 1,0 Kopecký Alexandr 2007 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Kubešová Denisa 2005 Vlašim Středočeský
44. 1,0 Malý Radek 2008 Sedlčany Středočeský
44. 1,0 Marek Vít 2006 Vlašim Středočeský
44. 1,0 Pakandl Dominik 2008 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Pavlíček Patrik 2007 Rakovník Středočeský
44. 1,0 Pintner Matouš 2007 Pardubice Východočeský
44. 1,0 Suchý Denis 2011 Dobrá Voda u Hořic Východočeský
44. 1,0 Šedivý Ondřej 2011 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Šmída Vojtěch 2007 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Tůma Matěj 2011 Mnichovo Hradiště Středočeský
44. 1,0 Tůma Ondřej 2008 Mnichovo Hradiště Středočeský
44. 1,0 Urban Jakub 2011 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Vlček Lukáš 2004 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Volprecht Tadeáš 2009 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Zapadlo Ondřej 2007 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Ziegelheim Jan 2009 Mladá Boleslav Středočeský
44. 1,0 Ziegelheim Jiří 2007 Mladá Boleslav Středočeský
             

 

Konečný žebříček LRU přívlač 2017 - Česká republika
Kategorie U14    
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 197,0 Slavík Matěj 2003 Choceň Východočeský
2. 142,0 Truhlářová Daniela 2003 Vlašim Středočeský
3. 139,0 Šedivý Vojtěch 2006 Mladá Boleslav Středočeský
4. 124,5 Marek Vojtěch 2003 Vlašim Středočeský
5. 103,0 Netrval Marek 2003 České Budějovice 2 Jihočeský
6. 84,5 Vorel Aleš 2008 Rakovník Středočeský
7. 79,5 Bílý Samuel 2003 Rakovník Středočeský
8. 75,0 Franče Pavel 2008 Křivoklát Středočeský
9. 53,5 Lukeš Jan 2009 Rakovník Středočeský
10. 49,0 Urban Jakub 2011 Mladá Boleslav Středočeský
11. 45,0 Fric Adam 2003 Rakovník Středočeský
12. 43,0 Fišer Jan 2003 Rakovník Středočeský
13. 41,0 Kokoška Jindřich 2008 Plzeň 1 Západočeský
14. 36,0 Pěchouček Jiří 2007 Rakovník Středočeský
15.-16. 32,0 Feik Adam 2005 Tábor Jihočeský
15.-16. 32,0 Pešková Nikola 2004 Tábor Jihočeský
17. 31,0 Hanko Jáchym 2005 Rakovník Středočeský
18. 30,0 Řezáč Tomáš 2007 Mladá Boleslav Středočeský
19. 25,0 Vychytil Prokop 2003 Choceň Východočeský
20. 22,5 Cimburek Tobiáš 2003 Mladá Boleslav Středočeský
21. 20,0 Jirkovský Jan 2005 Rakovník Středočeský
22. 16,5 Marek Vít 2006 Vlašim Středočeský
23. 15,0 Vokáč Štěpán 2005 Mladá Boleslav Středočeský
24. 14,0 Prokop Jan 2009 Český Šternberk Středočeský
25. 11,0 Vokáč Šimon 2007 Mladá Boleslav Středočeský
26.-27. 10,0 Chromčák Jiří 2005 Mimoň Středočeský
26.-27. 10,0 Loupová Antonie 2007 Mladá Boleslav Středočeský
28. 9,0 Pokorný Martin 2009 Rakovník Středočeský
29. 8,5 Svejkovský Jakub 2004 Tábor Jihočeský
30. 8,0 Vaněk Daniel 2003 Kloužovice Jihočeský
31. 7,5 Hejda Filip 2004 Rakovník Středočeský
32. 4,0 Prokopová Veronika 2009 Český Šternberk Středočeský
33. 3,0 Chlubna David 2003 Mimoň Středočeský
34.-35. 2,0 Franz Martin 2003 Vláčecí klub Chabařovice Severočeský
34.-35. 2,0 Hlaváč Marek 2012 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Beneš Adam 2004 Mladá Boleslav Východočeský
36.-76. 1,0 Beneš Denis 2008 Tábor Jihočeský
36.-76. 1,0 Bohuněk Jiří 2008 Praha Praha
36.-76. 1,0 Březina Richard 2008 Sedlčany Středočeský
36.-76. 1,0 Cimburek Tomáš 2003 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Cimbůrek David 2010 Benešov Středočeský
36.-76. 1,0 Cimbůrek František 2006 Benešov Středočeský
36.-76. 1,0 Cinkejs Matouš 2012 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Cinkejs Štěpán 2008 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Čapek Tomáš 2010 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Čihák Jan 2006 Tábor Jihočeský
36.-76. 1,0 Hájek Matouš 2010 Soutice Středočeský
36.-76. 1,0 Hájková Elen 2007 Soutice Středočeský
36.-76. 1,0 Hladík Vladimír 2003 Kloužovice Jihočeský
36.-76. 1,0 Holejšovský Tomáš 2007 Čechtice Středočeský
36.-76. 1,0 Kadleček Lukáš 2006 Vlašim Středočeský
36.-76. 1,0 Kettner Petr 2005 Mělník Středočeský
36.-76. 1,0 Kovář Jan 2008 Kladruby Středočeský
36.-76. 1,0 Macháčková Adéla 2005 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Mokrý Jiří 2008 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Novák Marcel 2003 Mimoň Středočeský
36.-76. 1,0 Pakandl Dominik 2008 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Podsedník Ondřej 2005 Opařany Jihočeský
36.-76. 1,0 Pšenička Josef 2008 Rakovník Středočeský
36.-76. 1,0 Střešinka Jakub 2005 Praha 5  Praha
36.-76. 1,0 Svoboda Lukáš 2006 Stráž pod Ralskem Středočeský
36.-76. 1,0 Šedivý Ondřej 2011 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Šmíd Jakub 2011 Světlá nad Sázavou Praha
36.-76. 1,0 Šolc Daniel 2008 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Ulrych Jakub 2006 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Vavřík Adam 2005 Soběslav Jihočeský
36.-76. 1,0 Vavřík Gabriel 2009 Soběslav Jihočeský
36.-76. 1,0 Vítek Václav 2004 Mimoň Středočeský
36.-76. 1,0 Vítková Anna 2006 Mimoň Středočeský
36.-76. 1,0 Vlášek Jan 2008 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Volprecht Tadeáš 2009 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Volprechtová Stela 2012 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Vrbatová Aneta 2005 Český Šternberk Středočeský
36.-76. 1,0 Zapadlo Ondřej 2007 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Ziegelheim Jan 2009 Mladá Boleslav Středočeský
36.-76. 1,0 Ziegelheim Jiří 2007 Mladá Boleslav Středočeský

 

Žebříček LRU přívlač 2016 - Česká republika
Kategorie U14  
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 124,0 Slavík Matěj 2003 Choceň Východočeský
2. 119,1 Truhlářová Daniela 2003 Vlašim Středočeský
3. 106,1 Gigal Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
4. 76,5 Gigal Martin 2002 Tábor Jihočeský
5. 72,5 Marek Vojtěch 2003 Vlašim Středočeský
6. 68,0 Šedivý Vojtěch 2006 Mladá Boleslav Středočeský
7. 67,0 Franče Pavel 2008 Křivoklát Středočeský
8. 66,0 Netrval Marek 2003 České Budějovice 2 Jihočeský
9. 61,0 Nousek Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
10. 51,0 Linhart Jan 2002 Mladá Boleslav Středočeský
11. 47,6 Feik Adam 2005 Tábor Jihočeský
12. 47,1 Blažek Adam 2002 Tábor Jihočeský
13. 41,1 Marek Vít 2006 Vlašim Středočeský
14. 34,1 Schön David 2003 Litoměřice Severočeský
15. 33,0 Kokoška Jindřich 2008 Plzeň 1 Západočeský
16. 25,1 Foud Jakub 2004 Litoměřice Severočeský
17. 25,0 Toman Michal 2008 Čakovice Praha
18. 22,5 Hejda Filip 2004 Rakovník Středočeský
19. 21,5 Svejkovský Jakub 2004 Tábor Jihočeský
20. 20,0 Javůrková Týna 2005 Litomyšl Východočeský
21. 18,0 Kutřín Jaroslav 2002 Přelouč Východočeský
22. 16,0 Fric Adam 2003 Rakovník Středočeský
23. 16,0 Řezáč Tomáš 2007 Mladá Boleslav Středočeský
24. 12,1 Podsedník Ondřej 2005 Opařany Jihočeský
25. 12,0 Prokop Jan 2009 Český Šternberk Středočeský
26. 11,0 Hanko Jáchym 2005 Rakovník Středočeský
27. 11,0 Kubát Antonín 2009 Kloužovice Jihočeský
28. 10,0 Prokopová Veronika 2009 Český Šternberk Středočeský
29. 9,1 Duda Bohdan 2004 Litoměřice Severočeský
30. 8,0 Hlaváč Marek 2012 Mladá Boleslav Středočeský
31. 8,0 Zálešáková Sabina 2002 Velká nad Veličkou MRS
32. 6,0 Kotková Zuzana 2003 Rakovník Středočeský
33. 5,0 Chromčák Jiří 2005 Mimoň Středočeský
34. 5,0 Kohoutek Alan 2007 Plzeň 1 Západočeský
35. 4,5 Bílý Samuel 2003 Rakovník Středočeský
36. 4,1 Kratochvíl Jan 2002 Přelouč Východočeský
37. 4,1 Křepínský Vojtěch 2002 Roudnice nad Labem Severočeský
38. 4,0 Kokošková Julie 2006 Plzeň 1 Západočeský
39. 4,0 Loupová Antonie 2007 Mladá Boleslav Středočeský
40. 4,0 Stehlík Štěpán 2009 Kloužovice Jihočeský
41. 3,5 Vaniš Silvestr 2002 Čakovice Praha
42. 3,0 Kronus Matěj 2008 Plzeň 1 Západočeský
43. 3,0 Málek Ondřej 2005 Mladá Boleslav Středočeský
44. 2,0 Fišer Jan 2003 Rakovník Středočeský
45. 2,0 Zeibrdlich Jakub 2002 Mladá Boleslav Středočeský
46. 1,0 Cimburek Tobiáš 2003 Mladá Boleslav Středočeský
47. 1,0 Cinkejs Štěpán 2008 Mladá Boleslav Středočeský
48. 1,0 Červenka Jiří 2007 Mladá Boleslav Středočeský
49. 1,0 Červenková Jana 2007 Mladá Boleslav Středočeský
50. 1,0 Dujsík Zbyněk 2002 Mladá Boleslav Středočeský
51. 1,0 Chaloupka Miroslav 2005 Plzeň 1 Západočeský
52. 1,0 Chaloupka Pavel 2005 Plzeň 1 Západočeský
53. 1,0 Charvát Aleš 2002 Mladá Boleslav Středočeský
54. 1,0 Jech František 2004 Uhříněves Praha
55. 1,0 Jeřábek Ondřej 2002 Mladá Boleslav Středočeský
56. 1,0 Jirkovský Jan 2005 Rakovník Středočeský
57. 1,0 Koníř Ondřej 2005 Milovice Středočeský
58. 1,0 Koucká Anna 2002 Mladá Boleslav Středočeský
59. 1,0 Lukeš Jan 2009 Rakovník Středočeský
60. 1,0 Novák Marcel 2003 Mimoň Středočeský
61. 1,0 Pleskot Radek 2004 Pardubice Východočeský
62. 1,0 Pokorný Martin 2009 Rakovník Středočeský
63. 1,0 Šimíček Jaromír 2009 Mladá Boleslav Středočeský
64. 1,0 Vítek Václav 2004 Mimoň Středočeský
65. 1,0 Vítková Anna 2006 Mimoň Středočeský
66. 1,0 Vlček Lukáš 2004 Mladá Boleslav Středočeský
67. 1,0 Voda Lukáš 2008 Plzeň 1 Západočeský
68. 1,0 Volprecht Tadeáš 2009 Mladá Boleslav Středočeský
69. 1,0 Vorel Aleš 2008 Rakovník Středočeský

 

Žebříček LRU přívlač 2015
Kategorie U15  
Pořadí Body          
         
Příjmení Jméno Rok nar. MO Územní svaz
1. 176 Nový Jan 2000 Tábor Jihočeský
2. 133 Musil Filip 2000 Tábor Jihočeský
3. 86 Kratochvíl Jan Dorian 2001 Čakovice Praha
4. 82 Gigal Martin 2002 Tábor Jihočeský
5. 76 Marek Vojtěch 2003 Vlašim Středočeský
6. 72 Mareš Michal 2001 Plzeň 1 Západočeský
7. 63 Zikán Tomáš 2001 Hořovice Středočeský
8. 59 Záleský Jakub 2001 Vodňany Jihočeský
9. 55 Gigal Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
10. 49 Truhlářová Daniela 2003 Vlašim Středočeský
11. 49 Netrval Marek 2003 České Budějovice 2 Jihočeský
12. 48 Procházka David 2000 Plaňany Středočeský
13. 47 Ráža Filip 2001 Plzeň 1 Západočeský
14. 45 Nousek Vojtěch 2002 Tábor Jihočeský
15. 45 Augustin Tomáš 2000 Tábor Jihočeský
16. 38 Libjak Jan 2000 Hostivař Praha
17. 23 Průša Rostislav 2003 Planá nad Lužnicí Jihočeský
18. 18 Havlíček Lukáš 2000 Kadaň Severočeský
19. 17 Bůžek Ondřej 2001 Bakov Středočeský
20. 16 Marek Vít 2006 Vlašim Středočeský
21. 15 Chromčák Jiří 2005 Mimoň Středočeský
22. 13 Řezáč Tomáš 2007 Ml. Boleslav - Čejetice Středočeský
23. 9 Průša Roman 2001 Planá nad Lužnicí Jihočeský
24. 8 Koška Jan 2004 Tábor Jihočeský
25. 8 Bílý Samuel 2003 Rakovník Středočeský
26. 6 Podsedník Ondřej 2005 Opařany Jihočeský
27. 5 Feik Adam 2005 Tábor Jihočeský
28. 3 Anders Jan     MRS
29. 3 Málek Ondřej 2005 Mladá Boleslav Středočeský
30. 3 Fric Adam     Praha
31. 2 Písecký Tomáš 2001 Mimoň Středočeský
32. 2 Hošek Michal 2003 Rakovník Středočeský
33. 1 Fric Matyáš     Praha
34. 1 Linhart Jan 2002 Mladá Boleslav Středočeský
35. 1 Vlček Lukáš 2004 Mladá Boleslav Středočeský
36. 1 Hošek Michal 2003 Rakovník Středočeský
37. 1 Janda Jakub 2002 Mladá Boleslav Středočeský
38. 1 Šolc Jakub 2000 Mladá Boleslav Středočeský
39. 1 Dujsík Zbyněk 2002 Ml. Boleslav - Čejetice Středočeský
40. 1 Novák Marcel 2003 Mimoň Středočeský
41. 1 Hlaváč Marek 2012 Mladá Boleslav Středočeský
42. 1 Šedivý Vojtěch 2006 Bakov Středočeský
43. 1 Hynek Pavel 2003 Semily Východočeský
44. 1 Jeřábek Ondřej 2002 Mladá Boleslav Středočeský
45. 1 Bůžek Martin 2008 Bakov Středočeský
46. 1 Repš Filip 2007 Mladá Boleslav Středočeský
47. 1 Studničný Jakub 2007 Mladá Boleslav Středočeský
48. 1 Vítková  Anna 2006 Mimoň Středočeský
49. 1 Vítek Václav 2004 Mimoň Středočeský

 

TOPlist